Çimtek - Hydroseeding  
  Ara
   
Hizmetlerimiz
   
Araştırma
 
Teklif
 
Uygulama
 
Uygulama Sonrası

 

 

 

 

 

 

Hizmetlerimiz

Çim-Tek Hydroseeding konusunda Türkiye'de bir numara olmayı hedeflemektedir. Bu hedefi gerçekleştirmek içinde kendine bu alanda en tecrübeli şirketlerden ikisi olan Easy Lawn ve HMI Worlwide 'ı iş ortağı olarak seçmiştir.

Bu şirketler tarafından verilen eğitim sürecini tamamlayan Çim-Tek kadrosu, Hydroseeding in kullanılabilecekği her yerde , müşterilerini memnun edecek projelere imza atmaya hazırdır.

Müşterilerine en iyi sonucu vermeyi hedefleyen Çim-Tek, projelerde en iyi sonuç için 4 aşamalı bir yol izlemektedir.

Araştırma - Teklif - Uygulama - Uygulama Sonrası

Araştırma   Teklif

En iyi teklifi vermek ve projelendirmeyi en mükemmel şekilde yapabilmek amacı ile Çim-Tek teklif ve proje öncesi, Hydroseeding uygulanacak alanda detaylı bir ön çalışma yapar.

Bu çalışmanın sonunda toprağın cinsine göre hazırlanacak özel karışıma, toprağa en uygun tohum ve gübre çeşitdine ve projenin ne kadar zamanda tamamlanacağında karar verilir.
Araştırma sürecinden sonra projeye özel olarak teklif hazırlanır ve müşteriye sunulur.

Teklif, müşterinin tercihine göre, sadece Hydroseeding uygulaması ( tohum ve gübre temini müşteriye aittir) veya tohumu ve gübreyi Çim-Tek' in temin etmesine göre hazırlanır.
   
Uygulama Uygulama Sonrası

Teklifin kabulünden sonra, Çim-Tek profesyonel kadrosuyla önceden belirlenmiş karışım ve tohuma göre Hydroseeding uygulamasına başlar.

Günlük ortamla 5 ila 10 dönüm arasında değişim kapasitesiyle en kısa zamanda projeyi tamamlar ve müşterisine teslim eder.

 

Bütün çim ekme yöntemlerinde olduğu gibi Hydroseeding yönteminde de, uygulamadan sonra en önemli etken sulamadır.

Çim-Tek müşterilerine Hydroseeding yapılan alanda, uygulama sonrası ne kadar sıklıkla ve ne kadar süreyle sulama yapılması gerektiğini bildirir. Müşterinin isteği doğrultusunda da ileriki zamanlarda çim ekilen alanın bakımı yapılır.


Easy Lawn ve HMI Distribütörlüğü
Çim-Tek Hydroseeding uygulamasının yanında, Amerika'nın en büyük makine üreticilerinden biri olan Easy-Lawn un distribütörlüğü altında, Hydroseeding makineleri satmaktadır.

Çim-Tek makine dışında, özel karışımların içene konan her türlü malzemenin teminini de gene Easy Lawn ve HMI ile yaptığı iş birliği ile müşterilerine sağlar.
 

Anasayfa | Kurumsal | Ürünlerimiz | Hizmetlerimiz | Hydroseeding | Referanslarımız | İletişim

jon renau hair toppers uk elva hair wigs coupons lace wigs uk 3/4 wig remy hair la weave hair suppliers human hair wigs uk how to make a puff ponytail without hairspray dreamworks hair extensions hair extensions uk 22 inch nano hair extensions black hairstyles 2018 braids human hair wigs uk pre bleached knots wig hair extension buy reviews human hair wigs